Kuriame tarptautinį B2B.DO portalą FMCG sektoriaus profesionalams. …

B2B.DO kas tai?

Tarptautinė B2B.DO platforma jungia verslą ir šalis – portalo veiklos modelis yra orientuotas į prekių ir įmonių reklamavimą vartojimo prekių segmente / FMCG (greitai judančios vartojimo prekės) įvairių pasaulio šalių rinkose.

Juridiniai asmenys ir privatūs verslininkai, taip pat mažmeniniai vartotojai gali skelbti informaciją apie savo įmonę ir prekes B2B.DO portale.

Jūs pirkėjas (prekybos tinklas)?

B2B.DO portale FMCG (greitai judančių vartojimo prekių) klasifikatoriuje galite rasti skirtingų kainų kategorijų prekes. Į portale integruota lanksti paieškos ir filtravimo sistema, pagrindiniai privalumai: išsamus prekių aprašymas, logistika, minimalus užsakymo kiekis, specifikacijos ir sertifikatai, brūkšniniai kodai, muitinės kodai, įvairių rinkų kainos.

Jūs gamintojas, distributorius, tiekėjas?

B2B.DO pagalba išplėsite savo prekių pardavimų galimybes. Registruokite portale savo įmonę ir prekes. Nurodykite visa turimą informaciją apie savo produktus ir jums nebereikės kiekvieną kartą klientams siųsti kainoraščių ir nuotraukų elektroniu paštu.

Jūs registruotas portalo B2B.DO vartotojas?

Raskite dominančią informaciją, skaitykite didmeninės ir mažmeninės prekybos naujienas, bendraukite forume, dalinkitės verslo kontaktais, komentuokite įmones ir produktus. Padėkite portalui vystytis kartu su jumis.

Mūsų tikslai

Sukurti patogų portalą, kuris padės jums ir jūsų verslui greitai judančių vartojimo prekių segmente (FMCG).

Pritraukiant tikslinę auditoriją – padėti pirkėjams ir pardavėjams susirasti vienas kitą ir sudaryti pelningiausius sandorius, nepaisant kurioje pasaulio vietoje jie įsikūrę.

Pirmauti tarp vietinių ir regioninių, o vėliau ir tarptautinių b2b portalų.

B2B.DO privalumai

Išsami informacija apie įmones ir prekes.

Prekės, prekės ženklo, įmonės žinomumo didinimas. Gamintojai ir tiekėjai gali pasiekti naujų klientų, sukurdami naujus prekių platinimo kanalus.

Mes rūpinamės jūsų saugumu, portale paskelbta informacija yra nuolat tikrinama.

Bendraukite su savo srities profesionalais. Naudokitės gauta informacija kurdami ir koreguodami savo verslo strategiją. Raskite naujų kontaktų ir gaukite patarimų iš bendruomenės narių.


ANITEKA – profesionalūs sprendimai jūsų verslui!