Teikiame profesionalias fotografijos, grafinio ir web dizaino paslaugas.

Mūsų Vilniaus biure yra visa reikalinga įranga, leidžianti efektyviai ir greitai atlikti profesionalų jūsų gaminių fotografavimą.

Mes teikiame savo klientams iš Lietuvos profesionalias paslaugas kuriant prekių dizaino koncepcijas, nuosavam prekių ženklui tarptautinėje arba Rusijos rinkoje:

  • kuriame logotipus, pakuočių dizainą, parodų reklaminę medžiagą (katalogus, brošiūras, stendų maketus);
  • POS medžiagas – reklamuojančios prekės ženklą ar produktą prekybos vietose (plakatai, kainų etiketės, reklaminės antraštės ir kt.);
  • teikiame klientams konsultavimo ir informacijos paslaugas (kruopštus konkurentų gaminių kainų stebėjimas, konkurentų pakuočių stebėjimas, rinkodaros tyrimai);
  • kliento vardu atliekame išsamų Europos ar kitos rinkos tyrimą, kad galėtume sukurti tinkamus dizainus.

Nuo 2017 metų mūsų įmonė kuria dizainą interneto svetainėms ir prižiūri jas, siekdama reklamuoti savo klientų produktus ir paslaugas.

Mes jautriai reaguojame į kiekvieną projektą, kurį imamės įgyvendinti, nepaisant kliento biudžeto. Į kiekvieną projektą mes dedame dalelę savo sielos, absoliutų dėmesį ir maksimalias žinias. Plėsdami savo profesionalumo ribas, mes nuolatos sekame tendencijas ir visada atsižvelgdami į kliento reikalavimus, tikslus ir norus.

Mūsų tikslas yra aprūpinti prekių gamintojus ir vartotojus aukštos kokybės pakuočių ir reklamos dizainu.


ANITEKA – profesionalūs sprendimai jūsų verslui!